Lady Berona

Wpis

niedziela, 19 czerwca 2011

Najgłupsze przestepstwa z 2009 roku

Czytelnicy pewnego polskiego portalu internetowego poświęconego sprawom policji, sporządzili listę najbardziej debilnych i śmiesznych zarazem przestępstw popełnionych w 2009 roku, donosi serwis Ria Novosti.

  • w lipcu w Gdyni 26 letni mężczyzna usiłował ukraść tablice rejestracyjne samochodu. Złodziej był tak bardzo pijany, że nie zauważył, że dobrał się do radiowozu. Nieszczęśnik miał we krwii tyle promili, że nie zorientował się nawet, że w samochodzie byli policjanci…

  • w kwietniu warszawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczyl sobie rolkę papieru toaletowego z restauracyjnego wychodka, niszcząc przy okazji pojemnik o wartości 120 dolarów. Według polskiego kodeksu karnego, zdesperowanemu złodziejowi grozi do 10 lat odsiadki.

  • inne glupie przestępstwo odnotowano w marcu w województwie lubelskim. Dwóch młodych chłopaków zwinęło 6000 zł z kasy spółdzielni mieszkaniowej. Włożyli pieniądze do foliowej siatki, ale paczki banknotów były tak ciężkie, że torebka pękła. Nieudaczni przestępcy porzucili więc wypełnioną forsą torbę, zabierając ze soba tylko 300 złotych. Policja bardzo szybko wpadła na trop złodziei, ponieważ na torbie znajdował się adres domowy jednego z nich.

  • pewien 55 latek, któremu groził pobyt w więzieniu, próbował uciec sprawiedliwości. Policja dostała cynk, że mężczyzna ukrywa się w przyczepie kempingowej stojącej na przedmieściach Mińska Mazowieckiego. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zobaczyli grupkę męzczyzn, którzy raczyli się wódką przy dziwacznie wyglądającym stole. Stołem okazał się poszukiwany mężczyzna pośpiesznie nakryty obrusem. 

 

Jeśli znasz inne zabawne wpadki daj znać w komentarzach chętnie uzupełnię ten tekst o opis kolejnych śmiesznych historii z życia wziętych. Mam nadzieję, że niedługo uda mi się zamieścic listę innych śmiesznych wpadek ...  czyich ? No właśnie żeby się tego dowiedzieć musisz tu regularnie zaglądać :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ladyberona
Czas publikacji:
niedziela, 19 czerwca 2011 13:39

Polecane wpisy